![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
monolith94 | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 92 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Brazil (1985) - Aug 13, 2007 |
| 55 | The Breakfast Club (1985) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 23 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |