![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
montch | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2006
Location: USA
|

| 50 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Assassination of Richard Nixon (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Battle of Shaker Heights (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 94 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |