![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
monte | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Pretty Woman (1990) - Jun 05, 2010 |
| 80 | Panic Room (2002) - Jun 05, 2010 |
| 95 | The Quiet Earth (1985) - Jun 05, 2010 |
| 90 | Cast Away (2000) - Jun 05, 2010 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Jun 05, 2010 |
| 85 | Fargo (1996) - Jun 05, 2010 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Jun 05, 2010 |
| 95 | Heat (1995) - Jun 05, 2010 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Jun 05, 2010 |
| 80 | The Italian Job (2003) - Jun 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |