monteblue

monteblue
Film Freak - 560 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2011
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Oranges And Sunshine (2010) - Rated 28 Oct 2011
100 99% Red Dog (2011) - Rated 16 Sep 2011
75 53% The Lake House (2006) - Rated 07 Aug 2011
69 33% True Lies (1994) - Rated 07 Aug 2011
79 60% The Mothman Prophecies (2002) - Rated 07 Aug 2011
86 75% Highlander (1986) - Rated 07 Aug 2011
84 70% Dead Man Walking (1995) - Rated 07 Aug 2011
75 53% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 07 Aug 2011
40 11% The Crying Game (1992) - Rated 07 Aug 2011
65 25% Dances with Wolves (1990) - Rated 07 Aug 2011