![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
moogleii | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2009
|

| 89 | Hero (2002) - Feb 09, 2009 |
| 85 | Doubt (2008) - Feb 09, 2009 |
| 83 | Aliens (1986) - Feb 09, 2009 |
| 90 | Apollo 13 (1995) - Feb 08, 2009 |
| 90 | The Lion King (1994) - Feb 08, 2009 |
| 80 | Jarhead (2005) - Feb 08, 2009 |
| 88 | A Scanner Darkly (2006) - Feb 08, 2009 |
| 92 | Infernal Affairs (2002) - Feb 08, 2009 |
| 95 | My Sassy Girl (2001) - Feb 08, 2009 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |