Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
moonchick
Movie Buff - 418 Films Ranked
Member Since: May 30, 2008
Location: NH, USA
Recent Rankings
89 127 Hours (2010) - Mar 21, 2011
91 After the Wedding (2006) - Mar 21, 2011
95 Temple Grandin (2010) - Mar 21, 2011
95 The Cove (2009) - Feb 14, 2011
50 The Extra Man (2010) - Feb 14, 2011
90 Charlotte Gray (2001) - Feb 14, 2011
70 True Grit (1969) - Feb 14, 2011
80 True Grit (2010) - Feb 14, 2011
90 Winter's Bone (2010) - Jan 29, 2011
89 The Kids Are All Right (2010) - Jan 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with moonchick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?