morano04

morano04
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2010
Location: Kenosha, wisconsin, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 79% 12 Monkeys (1995) - Rated 12 Oct 2010
100 79% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 12 Oct 2010
100 79% Gladiator (2000) - Rated 12 Oct 2010
95 49% Underworld: Evolution (2006) - Rated 12 Oct 2010
95 49% The Mummy Returns (2001) - Rated 12 Oct 2010
100 79% The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - Rated 12 Oct 2010
90 27% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 12 Oct 2010
90 27% Batman Returns (1992) - Rated 12 Oct 2010
95 49% V for Vendetta (2006) - Rated 12 Oct 2010
95 49% Bruce Almighty (2003) - Rated 12 Oct 2010