moreplease

moreplease
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

51% Anonymous (2011) - Rated 09 Nov 2013
51% Agora (2009) - Rated 09 Nov 2013
38% The Other Boleyn Girl (2008) - Rated 09 Nov 2013
69% J. Edgar (2011) - Rated 09 Nov 2013
51% Miracle (2004) - Rated 09 Nov 2013
69% Quiz Show (1994) - Rated 09 Nov 2013
25% King Arthur (2004) - Rated 09 Nov 2013
85% An American Tail (1986) - Rated 09 Nov 2013
69% The Last King of Scotland (2006) - Rated 09 Nov 2013
10 98% Schindler's List (1993) - Rated 09 Nov 2013