mork

mork
Movie Buff - 465 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 82% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 29 Jul 2013
89 96% Crumb (1994) - Rated 29 Jul 2013
82 82% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 28 Jul 2013
85 89% Gimme Shelter (1970) - Rated 28 Jul 2013
82 82% God's Country (1985) - Rated 28 Jul 2013
88 95% Before Midnight (2013) - Rated 28 Jul 2013
88 95% Burden of Dreams (1982) - Rated 12 May 2013
80 76% General Idi Amin Dada (1974) - Rated 12 May 2013
84 87% The Times of Harvey Milk (1984) - Rated 11 May 2013
80 76% Louie Bluie (1985) - Rated 04 May 2013