Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mortezadalil
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
78 Case 39 (2009) - Oct 02, 2010
60 300 (2007) - Oct 02, 2010
78 The Black Dahlia (2006) - Oct 02, 2010
80 Batman Begins (2005) - Oct 02, 2010
67 88 Minutes (2007) - Oct 02, 2010
80 After.Life (2009) - Oct 02, 2010
75 30 Days of Night (2007) - Oct 02, 2010
80 28 Weeks Later... (2007) - Oct 02, 2010
70 16 Blocks (2006) - Oct 02, 2010
80 1408 (2007) - Oct 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mortezadalil. Why not go rank more films, then come back and check it out again?