Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
movefreak05
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2010
Location: Winnipeg, Mb, Canada
Recent Rankings
82 Rampart (2011) - Mar 26, 2012
50 Friends with Benefits (2011) - Mar 26, 2012
58 Game Change (2012) - Mar 26, 2012
78 Pleasantville (1998) - Mar 26, 2012
73 Seabiscuit (2003) - Mar 26, 2012
65 Haywire (2012) - Mar 26, 2012
48 Goon (2011) - Mar 26, 2012
64 The Hunger Games (2012) - Mar 26, 2012
51 The Woman in Black (2012) - Mar 26, 2012
53 John Carter (2012) - Mar 26, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with movefreak05. Why not go rank more films, then come back and check it out again?