![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
movie_boy | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2010
Location: Kolkata, West Bengal, India
|
|
Bio: I love watching movies. They are the fun in life.
| |

| 70 | The Mask (1994) - Mar 27, 2010 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Mar 27, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Mar 27, 2010 |
| 90 | The Da Vinci Code (2006) - Mar 27, 2010 |
| 70 | The Italian Job (2003) - Mar 27, 2010 |
| 80 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Mar 27, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Mar 27, 2010 |
| 90 | The Shining (1980) - Mar 27, 2010 |
| 60 | The Fountain (2006) - Mar 27, 2010 |
| 70 | Sleepy Hollow (1999) - Mar 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |