![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
moviedude | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: Canada
|
|
Message Sent!
Bio: movies.
| |

| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jan 03, 2010 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Jan 03, 2010 |
| 80 | The Ringer (2005) - Jan 03, 2010 |
| 65 | The Princess Diaries 2: Royal Engagement (2004) - Jan 03, 2010 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 03, 2010 |
| 70 | Jurassic Park (1993) - Jan 03, 2010 |
| 70 | Yes Man (2008) - Jan 03, 2010 |
| 75 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 03, 2010 |
| 100 | Donnie Darko (2001) - Jan 03, 2010 |
| 75 | Casino Royale (2006) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |