![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
movieluvers | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Sep 03, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Sep 03, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Sep 03, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Sep 03, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Sep 03, 2010 |
| 90 | Meet Bill (2008) - May 19, 2010 |
| 10 | The Wicker Man (2006) - May 19, 2010 |
| 75 | Nurse Betty (2000) - May 19, 2010 |
| 90 | Erin Brockovich (2000) - May 19, 2010 |
| 90 | No Reservations (2007) - May 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |