![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
moviestan | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jun 28, 2009 |
| 49 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 28, 2009 |
| 80 | Die Hard 2 (1990) - Jun 28, 2009 |
| 79 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jun 28, 2009 |
| 82 | The Dark Crystal (1982) - Jun 28, 2009 |
| 55 | The Dark Knight (2008) - Jun 28, 2009 |
| 87 | Gettysburg (1993) - Jun 28, 2009 |
| 75 | Glory (1989) - Jun 28, 2009 |
| 90 | Wings of Honneamise (1987) - Jun 28, 2009 |
| 79 | Young Frankenstein (1974) - Jun 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |