![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
moviesufer | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
|

| 86 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Agent Cody Banks (2003) - Aug 13, 2007 |
| 96 | Agent Cody Banks 2: Destination London (2004) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Are We There Yet? (2005) - Aug 13, 2007 |
| 54 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Aug 13, 2007 |
| 18 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Because of Winn-Dixie (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |