Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
moxtari
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: tehran, tehran, Iran
Recent Rankings
85 Heat (1995) - Oct 02, 2010
80 The Da Vinci Code (2006) - Oct 02, 2010
80 Lord of War (2005) - Oct 02, 2010
80 Sin City (2005) - Oct 02, 2010
90 Before Sunrise (1995) - Oct 02, 2010
90 The Truman Show (1998) - Oct 02, 2010
90 Juno (2007) - Oct 02, 2010
90 Distant (2002) - Oct 02, 2010
90 The Godfather (1972) - Oct 02, 2010
85 21 Grams (2003) - Oct 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with moxtari. Why not go rank more films, then come back and check it out again?