Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mp31415
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2009
Recent Rankings
60 Moon (2009) - Oct 18, 2009
45 Surrogates (2009) - Oct 17, 2009
40 The Invention of Lying (2009) - Oct 11, 2009
40 District 9 (2009) - Oct 11, 2009
30 Knowing (2009) - Apr 03, 2009
75 Slumdog Millionaire (2008) - Jan 31, 2009
55 Minority Report (2002) - Jan 22, 2009
55 Just Visiting (2001) - Jan 18, 2009
40 Johnny English (2003) - Jan 18, 2009
35 Sahara (2005) - Jan 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mp31415. Why not go rank more films, then come back and check it out again?