![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mpatmudd | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2011
Location: USA
|

| 77 | Memento (2001) - Dec 19, 2011 |
| 88 | The Shawshank Redemption (1994) - Dec 19, 2011 |
| 78 | Men in Black (1997) - Dec 19, 2011 |
| 76 | Apollo 13 (1995) - Dec 19, 2011 |
| 70 | Romancing the Stone (1984) - Dec 19, 2011 |
| 72 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 19, 2011 |
| 76 | Mongol (2007) - Dec 19, 2011 |
| 76 | Black Hawk Down (2001) - Dec 19, 2011 |
| 73 | Wedding Crashers (2005) - Dec 19, 2011 |
| 75 | Cruel Intentions (1999) - Dec 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |