![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mpbehre | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: USA
|

| 95 | Contact (1997) - Oct 17, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 08, 2009 |
| 70 | Rain Man (1988) - Oct 08, 2009 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Oct 08, 2009 |
| 90 | Zoolander (2001) - Oct 08, 2009 |
| 90 | WALL·E (2008) - Oct 08, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Oct 08, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Oct 08, 2009 |
| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Oct 08, 2009 |
| 50 | Jumper (2008) - Oct 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |