![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mpmp | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2007
|

| 88 | Everything Is Illuminated (2005) - Sep 15, 2007 |
| 78 | Whale Rider (2002) - Sep 15, 2007 |
| 72 | Cube (1997) - Sep 15, 2007 |
| 62 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 15, 2007 |
| 74 | 12 Monkeys (1995) - Sep 15, 2007 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Sep 15, 2007 |
| 77 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 15, 2007 |
| 72 | Akira (1988) - Sep 15, 2007 |
| 80 | Before Sunset (2004) - Sep 15, 2007 |
| 72 | Walk the Line (2005) - Sep 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |