mpuryear

mpuryear
Movie Buff - 252 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2009
Location: Clermont, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 74% Hannibal (2001) - Rated 27 Aug 2009
90 89% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Aug 2009
90 89% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 27 Aug 2009
80 50% The Spy Who Loved Me (1977) - Rated 27 Aug 2009
90 89% Dances with Wolves (1990) - Rated 27 Aug 2009
80 50% Rules of Engagement (2000) - Rated 27 Aug 2009
80 50% Friday Night Lights (2004) - Rated 27 Aug 2009
75 29% The Interpreter (2005) - Rated 27 Aug 2009
75 29% Father of the Bride (1991) - Rated 27 Aug 2009
85 74% A Few Good Men (1992) - Rated 27 Aug 2009