Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mr0nline
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Damanhur, Behira, Egypt
Recent Rankings
92 Serendipity (2001) - Jul 09, 2010
89 Avatar (2009) - Jul 09, 2010
94 Up (2009) - Jul 09, 2010
92 Adam (2009) - Jul 09, 2010
90 Bolt (2008) - Aug 18, 2009
Mini-Review: very nice movie for laughs
100 The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009
Mini-Review: one of the best animated movies ever
97 Slumdog Millionaire (2008) - Aug 18, 2009
Mini-Review: cheerful .. yet miserable
100 Twilight (2008) - Aug 18, 2009
95 Ice Age (2002) - Aug 18, 2009
Mini-Review: of course
80 X-Men (2000) - Aug 18, 2009
Mini-Review: nice scifi .. good acting . nice effects
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mr0nline. Why not go rank more films, then come back and check it out again?