![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mr48 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2008
Location: Toronto, Canada
|

| 60 | Night at the Museum (2006) - Mar 16, 2008 |
| 80 | Clerks (1994) - Mar 16, 2008 |
| 75 | The Nutty Professor (1996) - Mar 16, 2008 |
| 60 | Scary Movie 2 (2001) - Mar 16, 2008 |
| 60 | Mickey Blue Eyes (1999) - Mar 16, 2008 |
| 35 | Daredevil (2003) - Mar 16, 2008 |
| 70 | Phone Booth (2003) - Mar 16, 2008 |
| 90 | Snatch (2000) - Mar 16, 2008 |
| 60 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Mar 16, 2008 |
| 85 | Super Troopers (2002) - Mar 16, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |