![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrLang | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | No Country for Old Men (2007) - Apr 05, 2008 |
| 5 | The Island of Dr. Moreau (1996) - Apr 05, 2008 |
| 80 | Pi (1998) - Apr 05, 2008 |
| 75 | The Usual Suspects (1995) - Apr 05, 2008 |
| 50 | K-PAX (2001) - Apr 05, 2008 |
| 70 | Clerks (1994) - Apr 05, 2008 |
| 85 | The Royal Tenenbaums (2001) - Apr 05, 2008 |
| 95 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Apr 05, 2008 |
| 65 | Persepolis (2007) - Apr 05, 2008 |
| 90 | Hard Candy (2005) - Apr 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |