![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrayls | |
![]() |
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2011
Location: USA
|

| 70 | Anger Management (2003) - Mar 18, 2011 |
| 75 | Role Models (2008) - Mar 18, 2011 |
| 85 | The Dark Knight (2008) - Mar 18, 2011 |
| 86 | Orange County (2002) - Mar 18, 2011 |
| 75 | Fun with Dick and Jane (2005) - Mar 18, 2011 |
| 50 | Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (2003) - Mar 18, 2011 |
| 80 | The Producers (2005) - Mar 18, 2011 |
| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Mar 18, 2011 |
| 75 | Paranormal Activity (2009) - Mar 18, 2011 |
| 70 | Knocked Up (2007) - Mar 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |