Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mrcool
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2008
Location: bursa, banane, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
73 Fast & Furious (2009) - Jul 26, 2009
90 21 Grams (2003) - Jul 26, 2009
97 Scarface (1983) - Jul 06, 2009
91 RocknRolla (2008) - Jul 06, 2009
75 Australia (2008) - Jul 06, 2009
88 Frost/Nixon (2008) - Jul 06, 2009
80 Yes Man (2008) - Jul 06, 2009
95 The Wrestler (2008) - Jul 06, 2009
75 The International (2009) - Jul 06, 2009
98 Oldboy (2003) - Jul 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mrcool. Why not go rank more films, then come back and check it out again?