![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrdude122887 | |
![]() |
Film Freak - 811 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | A Single Man (2009) - Feb 14, 2010 |
| 85 | Real Genius (1985) - Feb 14, 2010 |
| 68 | Labyrinth (1986) - Feb 14, 2010 |
| 97 | Backdraft (1991) - Feb 14, 2010 |
| 85 | Arsenic and Old Lace (1944) - Feb 14, 2010 |
| 81 | Hannibal (2001) - Feb 14, 2010 |
| 75 | 28 Weeks Later... (2007) - Feb 14, 2010 |
| 73 | Wasabi (2001) - Feb 14, 2010 |
| 72 | The Burbs (1989) - Feb 14, 2010 |
| 67 | Breaking the Waves (1996) - Feb 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |