Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mrg10203
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2008
Location: USA
Recent Rankings
86 The Last Kiss (2006) - Oct 04, 2008
97 To Sir, with Love (1967) - Oct 04, 2008
96 Garden State (2004) - Oct 04, 2008
97 True Grit (1969) - Oct 04, 2008
92 West Side Story (1961) - Oct 04, 2008
93 Eagle vs. Shark (2007) - Oct 04, 2008
91 Volver (2006) - Oct 04, 2008
89 Frida (2002) - Oct 04, 2008
92 The Motorcycle Diaries (2004) - Oct 04, 2008
96 Across the Universe (2007) - Oct 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mrg10203. Why not go rank more films, then come back and check it out again?