![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrgermankid | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2010
Location: USA
|

| 75 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 21, 2010 |
| 81 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 20, 2010 |
| 88 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 20, 2010 |
| 91 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 20, 2010 |
| 90 | The Godfather (1972) - Aug 20, 2010 |
| 86 | Up (2009) - Aug 20, 2010 |
| 93 | Forrest Gump (1994) - Aug 20, 2010 |
| 84 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 20, 2010 |
| 87 | Shutter Island (2010) - Aug 20, 2010 |
| 92 | The Hangover (2009) - Aug 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |