![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrhelmers | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Ames, IA, USA
|

| 94 | Gran Torino (2008) - Jul 21, 2009 |
| 88 | Up (2009) - Jul 21, 2009 |
| 98 | Session 9 (2001) - Jul 21, 2009 |
| 98 | Coraline (2009) - Jul 21, 2009 |
| 96 | The Hangover (2009) - Jul 21, 2009 |
| 92 | The Machinist (2004) - Jul 21, 2009 |
| 94 | Star Trek (2009) - Jul 21, 2009 |
| 92 | Vincent (1982) - Jul 21, 2009 |
| 86 | Millions (2004) - Jul 20, 2009 |
| 90 | Corpse Bride (2005) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |