mrinde

mrinde
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
Location: Philadelphia, PaA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Ed Wood (1994) - Rated 18 Aug 2007
80 26% After Hours (1985) - Rated 18 Aug 2007
95 76% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 18 Aug 2007
95 76% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 18 Aug 2007
90 53% Men in Black (1997) - Rated 18 Aug 2007
80 26% Magnolia (1999) - Rated 18 Aug 2007
95 76% The Incredibles (2004) - Rated 18 Aug 2007
95 76% High Fidelity (2000) - Rated 18 Aug 2007
90 53% Monsters, Inc. (2001) - Rated 18 Aug 2007
60 3% (1963) - Rated 18 Aug 2007