![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrj | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2010
Location: beverly hills, california, USA
|
|
Bio: I like movies
| |
| 88 | Inception (2010) - Jul 26, 2010 |
| 40 | Avatar (2009) - Jul 26, 2010 |
| 50 | Predators (2010) - Jul 26, 2010 |
| 68 | Holes (2003) - Jul 26, 2010 |
| 15 | Eragon (2006) - Jul 26, 2010 |
| 97 | Dawn of the Dead (1978) - Jul 26, 2010 |
| 82 | Dawn of the Dead (2004) - Jul 26, 2010 |
| 95 | Night of the Living Dead (1968) - Jul 26, 2010 |
| 0 | Freddy Got Fingered (2001) - Jul 26, 2010 |
| 9 | Garfield: A Tail of Two Kitties (2006) - Jul 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |