![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrkwst22 | |
![]() |
Film Freak - 799 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Houston, Texas, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Moon (2009) - Oct 28, 2011 |
| 92 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Sep 06, 2010 |
| 88 | Out of Sight (1998) - Sep 06, 2010 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 06, 2010 |
| 90 | Philadelphia (1993) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Creature from the Black Lagoon (1954) - Sep 06, 2010 |
| 90 | Repo Man (1984) - Sep 06, 2010 |
| 89 | Blood Work (2002) - Sep 06, 2010 |
| 74 | Chasing Amy (1997) - Sep 06, 2010 |
| 85 | Event Horizon (1997) - Sep 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |