![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrmc | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2011
Location: USA
|

| 98 | 12 Angry Men (1957) - Dec 09, 2011 |
| 92 | Léon: The Professional (1994) - Dec 09, 2011 |
| 95 | Chocolat (2000) - Dec 09, 2011 |
| 95 | Kiss of the Dragon (2001) - Dec 09, 2011 |
| 90 | Blood Work (2002) - Dec 09, 2011 |
| 96 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Dec 09, 2011 |
| 86 | Oldboy (2003) - Dec 09, 2011 |
| 89 | 3-Iron (2004) - Dec 09, 2011 |
| 88 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Dec 09, 2011 |
| 89 | Waterworld (1995) - Dec 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |