![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrmonster | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 95 | Coming to America (1988) - Sep 19, 2010 |
| 0 | Audition (1999) - Sep 19, 2010 |
| 40 | Lethal Weapon 3 (1992) - Sep 19, 2010 |
| 70 | The Village (2004) - Sep 19, 2010 |
| 35 | Meet Joe Black (1998) - Sep 19, 2010 |
| 60 | The Matrix (1999) - Sep 19, 2010 |
| 0 | Conspiracy Theory (1997) - Sep 19, 2010 |
| 25 | Coneheads (1993) - Sep 19, 2010 |
| 40 | The Mummy (1999) - Sep 19, 2010 |
| 45 | Dirty Dancing (1987) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |