![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrnethead | |
![]() |
Movie Buff - 406 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2006
Location: USA
|

| 92 | Rain Man (1988) - Mar 10, 2007 |
| 62 | Robin Hood (1973) - Mar 10, 2007 |
| 77 | Johnny English (2003) - Mar 10, 2007 |
| 60 | George of the Jungle (1997) - Mar 10, 2007 |
| 74 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Mar 10, 2007 |
| 60 | Pay It Forward (2000) - Mar 10, 2007 |
| 82 | Gattaca (1997) - Mar 10, 2007 |
| 80 | Run Lola Run (1998) - Mar 10, 2007 |
| 57 | Multiplicity (1996) - Mar 10, 2007 |
| 22 | The Lawnmower Man (1992) - Jan 01, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |