![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrnoun | |
![]() |
Movie Buff - 258 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2011
Location: USA
|

| 97 | Phantom of the Paradise (1974) - Oct 10, 2011 |
| 70 | Wayne's World (1992) - Oct 10, 2011 |
| 60 | The Waterboy (1998) - Oct 10, 2011 |
| 53 | A View to a Kill (1985) - Oct 10, 2011 |
| 61 | Van Wilder (2002) - Oct 10, 2011 |
| 62 | Tropic Thunder (2008) - Oct 10, 2011 |
| 71 | Thunderball (1965) - Oct 10, 2011 |
| 84 | This Is Spinal Tap (1984) - Oct 10, 2011 |
| 75 | Stranger Than Fiction (2006) - Oct 10, 2011 |
| 30 | Signs (2002) - Oct 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |