![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrobscure | |
![]() |
Movie Buff - 399 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: I like to rate movies I've seen to help keep track of my opinions on them This seems like a great site to do that. Otherwise pretty much a simple guy.
| |

| 20 | Horrors of War (2006) - May 07, 2009 |
| 72 | Brotherhood of Blood (2007) - May 07, 2009 |
| 88 | Hamburger Hill (1987) - May 07, 2009 |
| 85 | Land of the Dead (2005) - Feb 12, 2009 |
| 65 | Return of the Living Dead 5: Rave to the Grave (2005) - Feb 07, 2009 |
| 67 | Return of the Living Dead: Necropolis (2005) - Feb 06, 2009 |
| 80 | Return of the Living Dead III (1993) - Feb 06, 2009 |
| 82 | Return of the Living Dead Part II (1988) - Jan 19, 2009 |
| 85 | The Return of the Living Dead (1985) - Jan 18, 2009 |
| 89 | The Deer Hunter (1978) - Jan 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |