![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrog | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Shutter Island (2010) - Mar 21, 2010 |
| 90 | Eddie Murphy Delirious (1983) - Mar 21, 2010 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Mar 21, 2010 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Mar 21, 2010 |
| 100 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 21, 2010 |
| 90 | Broken Flowers (2005) - Mar 21, 2010 |
| 95 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 21, 2010 |
| 95 | Stranger Than Fiction (2006) - Mar 21, 2010 |
| 90 | The Godfather: Part III (1990) - Mar 21, 2010 |
| 95 | American Beauty (1999) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |