![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrrut85 | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2008
Location: Griffith, Indiana, USA
|

| 45 | Kill Switch (2008) - Oct 21, 2008 |
| 80 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Oct 20, 2008 |
| 50 | Tideland (2005) - Oct 20, 2008 |
| 70 | P.S. I Love You (2007) - Oct 20, 2008 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 15, 2008 |
| 88 | Miracle at St. Anna (2008) - Oct 15, 2008 |
| 80 | The Hustler (1961) - Oct 06, 2008 |
| 10 | Children of the Corn: Revelation (2001) - Oct 06, 2008 |
| 40 | Children of the Corn V: Fields of Terror (1998) - Oct 06, 2008 |
| 20 | Children of the Corn 666: Isaac's Return (1999) - Oct 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |