![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mrsanches | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Nov 14, 2011
Location: Brazil
|

| 90 | L.A. Confidential (1997) - Nov 14, 2011 |
| 90 | A Scanner Darkly (2006) - Nov 14, 2011 |
| 65 | Devil's Advocate (1997) - Nov 14, 2011 |
| 89 | Casino (1995) - Nov 14, 2011 |
| 65 | Romeo + Juliet (1996) - Nov 14, 2011 |
| 58 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Nov 14, 2011 |
| 75 | Falling Down (1993) - Nov 14, 2011 |
| 75 | Sin City (2005) - Nov 14, 2011 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Nov 14, 2011 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Nov 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |