Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mrsfrenetico
Movie Buff - 273 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: UK
Recent Rankings
55 Wild Things (1998) - Sep 05, 2009
40 Wanted (2008) - Sep 05, 2009
50 Death Becomes Her (1992) - Sep 05, 2009
60 Boogie Nights (1997) - Sep 05, 2009
60 Thelma & Louise (1991) - Sep 05, 2009
40 Not Another Teen Movie (2001) - Sep 05, 2009
70 Snatch (2000) - Sep 05, 2009
50 The Day After Tomorrow (2004) - Sep 05, 2009
10 Eight Legged Freaks (2002) - Sep 05, 2009
60 Shakespeare in Love (1998) - Sep 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mrsfrenetico. Why not go rank more films, then come back and check it out again?