Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mrsparkeraz
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2007
Recent Rankings
99 The Jungle Book (1967) - Aug 25, 2007
95 Sin City (2005) - Aug 25, 2007
90 King Kong (2005) - Aug 22, 2007
70 A Clockwork Orange (1971) - Aug 22, 2007
79 Syriana (2005) - Aug 22, 2007
65 From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 22, 2007
70 The Aviator (2004) - Aug 22, 2007
92 Stand by Me (1986) - Aug 22, 2007
89 The Sixth Sense (1999) - Aug 22, 2007
97 Gangs of New York (2002) - Aug 22, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mrsparkeraz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?