Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mrstumnus
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: USA
Recent Rankings
100 Ed Wood (1994) - Sep 05, 2008
74 Earth Girls Are Easy (1988) - Sep 05, 2008
87 Spaceballs (1987) - Sep 05, 2008
74 The Butterfly Effect (2004) - Sep 05, 2008
89 The Fifth Element (1997) - Sep 05, 2008
78 Flatliners (1990) - Sep 05, 2008
83 Outbreak (1995) - Sep 05, 2008
89 Gattaca (1997) - Sep 05, 2008
78 Jurassic Park III (2001) - Sep 05, 2008
90 Children of Men (2006) - Sep 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mrstumnus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?