Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mrz
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: tehrn, Iran
Bio: NO Body
Recent Rankings
80 Psycho (1960) - Jun 02, 2011
80 Back to the Future (1985) - Jun 02, 2011
80 Beetlejuice (1988) - Jun 02, 2011
70 Tangled (2010) - May 21, 2011
90 Pulp Fiction (1994) - May 21, 2011
80 Cinderella Man (2005) - Apr 26, 2011
70 The Mask of Zorro (1998) - Apr 26, 2011
80 Never Let Me Go (2010) - Apr 20, 2011
70 Grown Ups (2010) - Apr 10, 2011
50 Gulliver's Travels (2010) - Apr 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mrz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?