msalem

msalem
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 19 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 63% America: Freedom to Fascism (2006) - Rated 19 Dec 2008
90 44% Spider-Man 3 (2007) - Rated 19 Dec 2008
93 72% Spider-Man 2 (2004) - Rated 19 Dec 2008
92 63% Spider-Man (2002) - Rated 19 Dec 2008
30 9% Sin City (2005) - Rated 19 Dec 2008
92 63% Super Size Me (2004) - Rated 19 Dec 2008
60 17% Blood Diamond (2006) - Rated 19 Dec 2008
87 26% Derailed (2005) - Rated 19 Dec 2008
40 13% Any Given Sunday (1999) - Rated 19 Dec 2008
90 44% Training Day (2001) - Rated 19 Dec 2008