![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
msanand | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2009
Location: India
|

| 80 | Jurassic Park (1993) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 12, 2009 |
| 85 | Shooter (2007) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Home Alone (1990) - Sep 12, 2009 |
| 100 | The Bourne Identity (2002) - Sep 12, 2009 |
| 80 | Ocean's Twelve (2004) - Sep 12, 2009 |
| 70 | Ghost Rider (2007) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Sep 12, 2009 |
| 90 | Rush Hour (1998) - Sep 12, 2009 |
| 75 | Shrek 2 (2004) - Sep 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |