![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mscourtney | |
![]() |
Movie Buff - 410 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jul 10, 2007 |
| 75 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Jul 10, 2007 |
| 60 | Highlander (1986) - Jul 10, 2007 |
| 100 | The Lion King (1994) - Jul 10, 2007 |
| 70 | My Best Friend's Wedding (1997) - Jul 10, 2007 |
| 65 | Pleasantville (1998) - Jul 10, 2007 |
| 0 | Madagascar (2005) - Jul 10, 2007 |
| 80 | Erin Brockovich (2000) - Jul 10, 2007 |
| 0 | Coyote Ugly (2000) - Jul 10, 2007 |
| 20 | Reign of Fire (2002) - Jul 10, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |