Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
msdmahdavi
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2010
Location: Garmsar, Iran
Recent Rankings
75 Underground (1995) - Oct 05, 2010
90 The Return (2003) - Oct 05, 2010
75 21 Grams (2003) - Oct 05, 2010
91 The Lives of Others (2006) - Oct 05, 2010
90 Little Miss Sunshine (2006) - Oct 05, 2010
90 Scent of a Woman (1992) - Oct 05, 2010
100 Life Is Beautiful (1997) - Oct 05, 2010
35 Liar Liar (1997) - Oct 05, 2010
60 Dumbo (1941) - Oct 05, 2010
70 Finding Nemo (2003) - Oct 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with msdmahdavi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?